У Франції на місці нафтопереробного заводу запустили найбільшу в країні систему акумулювання енергії

Наприкінці січня запрацювала найбільша система акумулювання енергії (BESS) у материковій частині Франції. Багатонаціональна енергетична компанія Total із штаб-квартирою у Франції уклала контракт з RTE на реалізацію проекту. Систему акумулювання енергії ємністю 25 МВт*год збудували на місці колишнього нафтопереробного заводу, який належить компанії Total, в Дюнкерку, на півночі Франції.

Як повідомляє World-energy, система складається з 11 акумуляторних блоків Saft Intensium Max High Energy, кожен ємністю 2,5 МВт*год, і підключена до трьох груп систем перетворення енергії (PCS). У свою чергу, кожен із них використовує три або чотири трансформатори низької / середньої напруги (НН / СН). Система літій-іонних акумуляторів вже працює в цілодобовому режимі.

На сьогодні встановлена ​​у Франції база мережевих систем зберігання енергії не є масштабною. Це означає, що проект у Дюнкерку, хоч і має невеликі розміри в порівнянні з численними проектами по всьому світу, вважається найбільшим проектом у країні на даний момент. Деякі острівні території Франції мають досить значні системи зберігання енергії, щоб підкріпити свою місцеву енергетичну автономію, але в континентальній Франції розвиток систем акумулювання все ще перебуває на порівняно ранньому етапі порівняно з Німеччиною чи Великобританією.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка