У Франції реалізують проект з виробництва та зберігання водню для енергопостачання

Компанії Siemens та Engie планують створити у Франції сховище для зберігання водню вартістю 15,2 мільйона євро. Проект передбачає використання відновлюваної енергії та води для виробництва та зберігання електролізованого водню. Після цього він буде змішаний з природним газом для енергопостачання модернізованої промислової установки Siemens SGT-400 потужністю 12 МВт, повідомляє РV-magazine.

Французька енергетична компанія Engie і консалтинг Arttic об'єднають свої зусилля гігантом промислового виробництва Siemens, а також з американським виробником газотурбінних генераторів Centrax. Проект «Hyflexpower», який фінансується Європейською Комісією, буде розміщений на заводі з переробки паперу.

Партнери проекту планують використовувати відновлювану енергію з електромережі та воду для отримання водню. Водень зберігатиметься, коли потреба в електроенергії буде низькою. За потреби його використовуватимуть поряд із газом для енергопостачання модернізованої газової турбіни Siemens SGT-400 потужністю 12 МВт, яка раніше виробляла пар для місцевого виробництва, а тепер генеруватиме енергію для подачі в мережу.

Встановлення блоку виробництва та зберігання водню заплановано на наступний рік, а остаточне введення в експлуатацію – на 2023 рік. Проект допоможе заощадити до 65 000 тонн викидів CO2 щорічно.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка