У Франції вироблятимуть водень з енергії побутових відходів

У місті Кретей(Франція) побудують завод з виробництва «зеленого» водню з використанням електроенергії, отриманої при спалюванні відходів.

Проект H2 Créteil у 11,5 км від Парижу спільно реалізують французькі компанії SUEZ і SIPEnR на замовлення комунального об'єднання Smitduvm, яке утилізує міські побутові відходи від дев'ятнадцяти муніципалітетів з населенням у 640 тисяч осіб, передає h2-view.com

Це буде перша у Франції установка, яка перетворюватиме електроенергію, отриману при спалюванні побутових відходів, у водень за допомогою процесу електролізу.

Завод вироблятиме 500 кг водню у день, якого вистачить 500 автомобілям на 100 км пробігу.

Передбачається, що модульна установка у кінцевому підсумку буде розподіляти до однієї тонни водню в день, запобігаючи викидам не менше 1300 тонн CO2 щороку.

Вигоду від безвуглецевого енергетичного рішення отримає Паризький регіон. «Цей завод з виробництва і розподілу зеленого водню покращить якість повітря, а також піде на користь клімату, економіці відповідного району і його населенню”, - впевнений Жак Ж. П. Мартін, президент Sipperec.

«Завод з виробництва водню, який буде розташований на нашому підприємстві з виробництва енергії з відходів, є частиною фундаментального екологічного проекту, який ми ініціювали у 2018 році, - сказав президент Smitduvm Аксель Ургін. – Ми хотіли зробити Вало'марн зразковою круговою економікою та інклюзивною платформою, пілотним проектом в галузі екологічних інновацій з високою енергетичною та екологічною ефективністю, якістю повітря і тепер чистою мобільністю».

Завод H2 Créteil введуть в експлуатацію до кінця 2022 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка