У Франції запустять систему накопичення енергії з використанням відпрацьованих літій-іонних акумуляторів

У Франції завершують будівництво першої в країні системи накопичення енергії з використанням відпрацьованих літій-іонних автомобільних акумуляторів для електромобілів.

Проект реалізує мюнхенська компанія Mobility House, яка спеціалізується на використанні акумуляторів другого терміну служби і додатків для підключення транспортних засобів до мережі, передає pv-magazine.com

Партнерами проекту виступають компанія Mobilize, що входить до групи Renault, Banque des Territoires і Фонд модернізації екологічного транспорту.

Накопичувач потужністю 4,7 МВт встановлений на території фабрики Рено в Дуе на півночі Франції. При цьому чотири мегавати кваліфіковані для участі у французькому ринку потужності для надання послуг первинного регулювання.

Нові батареї потрапили до складу системи зберігання енергії, тому що виробники електромобілів, які повинні мати у запасі певну кількість акумуляторів на випадок заміни, використовують їх у накопичувачах енергії і злегка заряджаючи і розряджаючи для підтримки в оптимальному стані.

«Ми успішно працюємо над інтеграцією та маркетингом акумуляторів для електромобілів на ринку електроенергії з 2014 року і вже активні на різних ринках Європи та США», — пояснює Роберт Хіенц, генеральний директор the Mobility House. В даний час компанія управляє парком накопичувачів загальною потужністю 33 МВт, складених з батарей, що використовуються в електромобілях, в Німеччині, Нідерландах і Франції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка