У Каліфорнії побудують гігантські пневматичні акумулятори енергії

У Каліфорнії побудують пневматичні системи зберігання енергії потужністю 1000 МВт і ємністю 10ГВт*год (США).

Проекти зберігання енергії стисненого повітря (A-CAES) розробила канадська компанія Hydrostor Inc., передає hydrostor.ca

«Ми активно працюємо над двома великими проектами пневматичних систем накопичення енергії по 500 МВт/5000 МВт*год кожен, інвестиції у які складуть понад 1,5 мільярда доларів США: один розробляється у Південному окрузі Керн, а інший розташований у Центральній Каліфорнії, - зазначають у компанії. - Це великі капітальні проекти, які створюють довгострокову інфраструктуру чистої енергетики для держави з використанням висококваліфікованої профспілкової зайнятості та забезпечують значні економічні вигоди для регіону».

A-CAES - це довгострокова система зберігання енергії, яка об'єднує компоненти існуючих енергетичних систем для створення вдосконаленої системи зберігання без викидів, яка є маловитратною, економічно ефективною і може бути розташована там, де це необхідно мережі. Це інноваційне використання перевірених технологій забезпечує масштабоване, надійне рішення для зберігання енергії для комунальних служб і регулюючих органів.

A-CAES використовує відновлювану енергію або надлишкову енергію мережі для стиснення повітря, яке потім направляється у підземні спеціально побудовані печери, витісняючи воду і створюючи ємність для зберігання. Тепло, яке при цьому утворюється, вловлюється і зберігається для повторного нагрівання стисненого повітря, коли потрібна енергія.

Наразі робота з розробки проекту: мережеве підключення, інженерні роботи та отримання дозволів - йде повним ходом.

«Запатентована і комерційно перевірена технологія A-CAES Hydrostor забезпечує більше 8-12 годин зберігання енергії у порівнянні з 1-4 годинами, які можуть забезпечити сучасні технології батарей, - зазначають у компанії. - A-CAES також має більш тривалий термін служби, більше 50 років, з нульовою деградацією і меншим впливом на навколишнє середовище, ніж звичайні альтернативи, доступні сьогодні».

Тривале зберігання має важливе значення для знешкодження каліфорнійської електромережі та інтеграції поновлюваних джерел енергії, які вже розроблені у штаті, каже Кертіс Ванваллегем, генеральний директор Hydrostor. «Наша технологія А-CAES використовує тільки існуючі, перевірені компоненти, які перепрофільовані зі звичайного виробництва електроенергії на повністю вільну від викидів і маловитратну технологію зберігання, - каже він. - Ми не тільки надаємо чисте, надійне і доступне рішення для тривалого зберігання енергії, але й пропонуємо каліфорнійським працівникам і постачальникам брати участь у переході до чистої енергії».

Комісія з комунальних послуг Каліфорнії визначила потребу у тривалому зберіганні енергії потужністю до 1600 МВт до 2026 року. Тривале зберігання енергії має вирішальне значення для досягнення цілей декарбонізації та відновлюваних джерел енергії у Каліфорнії.

Наразі Hydrostor розробляє проекти великомасштабних об’єктів A-CAES потужністю 2000 МВт і 20 000 МВт для США, Канади, Чилі та Австралії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка