У Мічігані закриють п’ять вугільних блоків на 15 років раніше

У Мічигані закриють п’ять вугільних блоків загальною потужністю близько 2,5 ГВт протягом наступних чотирьох років - на 15 років раніше, ніж планувалося раніше.

Як заявила дочірня компанія CMS Energy, яка обслуговує близько 1,9 мільйона клієнтів по всьому штату, про це йдеться у оновленому інтегрованому плані ресурсів (IRP), поданому до Комісії з державної служби Мічигану (MPSC) 23 червня, передає world-energy.org

«У разі схвалення ми станемо одним з перших комунальних підприємств в країні, які будуть працювати без вугілля", - зазначають у компанії.

Відповідно до масштабного плану, у штаті прискорять виведення з експлуатації трьох вугільних енергоблоків на генеруючому комплексі Кемпбелл поблизу Холланда до 2025 року. Кемпбелл 1 і 2 загальною потужністю 600 МВт планується закрити через шість років. Кемпбелл-3 потужністю 840 МВт планується закрити у 2040 році. Це також прискорить закриття 3 і 4 енергоблоків D. E. Karn загальною потужністю 1119 МВт, які у даний час працюють на природному газі і мазуті, до 2023 року, на вісім років раніше, ніж їх проектний термін служби.

Пропонований IRP на 2021 рік передбачає, що повна відмова від вугілля скоротить викиди вуглекислого газу споживачами на 60% до 2025 року у порівнянні з базовим рівнем 2005 року і збільшить базову ставку на 1 мільярд доларів протягом наступних п'яти років.

Комунальна компанія планує замінити цю енергію газової енергією з чотирьох існуючих електростанцій на природному газі, які вона запропонувала придбати: електростанція Covert потужністю 1,2 ГВт в окрузі Ван Бурен, яка у даний час належить Eastern Generation; промислова генерація Дирборна потужністю 770 МВт в окрузі Вейн, що належить дочірній компанії CMS Energy CMS Enterprises; і електростанція на річці Каламазу потужністю 73,5 МВт в окрузі Каламазу і електростанція Лівінгстон потужністю 156 МВт в окрузі Отсего, які також належать підприємствам CMS. Заводи на річці Каламазу і в Лівінгстоні будуть в основному використовуватися для задоволення пікового попиту.

Ці установки додадуть 2,2 ГВт до поточного портфеля споживачів, що працюють на газі потужністю 1,4 ГВт, який в даний час включає потужності у Зеландії і Джексоні. Однак для пропонованих закупівель потрібно схвалення державних і федеральних регулюючих органів, наголошується в ньому.

IRP також передбачає, що комунальні підприємства Мічигану додадуть 7800 МВт сонячної енергії до 2040 року (включаючи 4500 МВт до 2030 року), 800 МВт вітру - до 2023 року і 500 МВт - акумуляторних батарей до 2040 року (починаючи з 2030 року). Відновлювані ресурси повинні становити більше 60% його загальної електричної потужності до 2040 року. "Поєднання цього зростання з досягненнями у сфері зберігання енергії та підвищення ефективності роботи з клієнтами дозволить нам задовольняти потреби клієнтів на 90% за рахунок чистих енергетичних ресурсів", - йдеться у повідомленні.

Згідно з Комплексним ресурсним планом на 2021 рік, протягом наступного десятиліття CMS Energy буде збільшувати використання природного газу та сонячної енергії. В даний час сонячні електростанції працюють в Університеті Західного Мічигану, Державному університеті Гранд-Веллі і в Кадилаку.

Крім того, комунальна компанія планує заощадити 1,1 ГВт на заходах з підвищення енергоефективності у рамках програм для споживачів до 2030 року. Вона також планує встановити близько 750 МВт систем зберігання енергії у відповідь на попит протягом наступного десятиліття.

У 2016 році компанія вивела з експлуатації сім вугільних установок у відповідь на зміну екологічних норм і ринкових умов, які зробили економічно невигідним продовження експлуатації установок.

«Сценарій, заснований переважно на поновлюваних джерелах енергії, забезпечує недостатню потужність для відповідності стандартам надійності, - наголошується у плані - Газові установки забезпечують гнучкість при відправці у міру необхідності для довгострокових потреб (дні або тижні)". У комунальній компанії також зазначили, що покупка існуючих установок з більш коротким терміном служби за нижчою ціною "знижує довгострокові ризики".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка