У Німеччині сонячні станції виробили рекордні 8 ТВт-год електроенергії у червні

У червні 2021 року сонячні електростанції Німеччини виробили 8 ТВт*год електроенергії.

Згідно з узагальненою статистикою опублікованою німецькими системними операторами у Energy Charts, такий показник став рекордним місячним результатом за всю історію, передає pv-magazine.de

В результаті частка сонячної енергетики у виробництві електрики в Німеччині склала 20,6% і галузь стала найбільшим виробником електроенергії після вугілля (27,5%).

Сонячні електростанції виробили майже у два рази більше, ніж газові.

У червні вітроенергетика виробила 4,48 терават-години (11,6%), що значно нижче середнього рівня через несприятливі природні умови.

В цілому частка відновлюваних джерел енергії у червні склала 48,3%, згідно з оцінками Energy Charts.

У тому ж місяці споживання електроенергії зросло приблизно на десять відсотків, і це зростання було покрито в основному за допомогою електростанцій, що працюють на місцевому бурому вугіллі, оскільки газові та кам'яновугільні електростанції постраждали від високих ринкових цін на паливо.

Результати червня 2021 року підтверджують, що при нинішній технологічній структурі електроенергетики велика енергосистема може функціонувати з високою часткою сонячної генерації і забезпечувати надійне, безперебійне постачання споживачів. У той же час в черговий раз позначені виклики, що виникають внаслідок мінливості вироблення вітрової і сонячної генерації, і показано, що вихід з вугільної енергетики до 2030 року є складним завданням.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка