У США побудують гігаватний завод з виробництва нікель-водневих акумуляторів

У США побудують завод з виробництва нікель-водневих акумуляторів потужністю в 1 гігават.

Проект реалізує EnerVenue, передає world-energy.org

"Завдяки довговічності, гнучкості, надійності та безпеці своїх батарей EnerVenue пропонує унікальне та перспективне рішення для зберігання енергії в масштабах мережі, - сказав Йорг Хайнеманн, генеральний директор EnerVenue. - Ми довели переваги, які забезпечує наша нікель-воднева батарея наступного покоління, і раді прискорити наше просування вперед завдяки підтримці серії А і нашій угоді зі Schlumberger".

Акумулятори EnerVenue використовують технологію нікель-водню, яка десятиліттями випробовувалася на Міжнародній космічній станції та космічному телескопі Хаббла. Компанія була створена у 2020 році, щоб впровадити технологію, розроблену НАСА, у мережеві та інші стаціонарні енергетичні програми.

Нікель-водневі батареї EnerVenue можуть працювати при температурах від -40° до 60°C (140°F) з прогнозованою тривалістю життя 30 000 циклів. Без літію батареї не піддаються ризику теплового розряду. Також очікується, що батареї, що не містять токсичних матеріалів і легко відокремлюваних деталей, будуть на 100% придатні для вторинної переробки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка