У США запустять залізо-проточний накопичувач енергії з тривалим терміном служби

У Каліфорнії встановлять залізо-проточний накопичувач енергії з тривалим терміном служби.

Рамкова угода про закупівлю проточних батарей потужністю 2 ГВт із залізним електролітом, на рекордну суму не менше $300 млн., підписала американська компанія з відновлюваних джерел енергії Energy Storage Systems (ESS Inc.) і підрозділ екологічно чистої енергії японської SoftBank Group Corp., передає world-energy.org

Системи довгострокового акумуляторного накопичення енергії(BESS)будуть використовуватися у проектах сонячній енергії, які розробляються у США, Техасі і Каліфорнії.

«Перше замовлення у рамках угоди на 2 ГВт-год, яка триватиме до 2026 року, вже доставлений на об'єкт SB Energy в Каліфорнії для введення в експлуатацію в жовтні», - повідомила ESS Inc.

Угода є значним кроком вперед для компанії з виробництва довготривалих акумуляторів зі штаб-квартирою в Орегоні, яка була заснована в 2011 році. Це також найбільша угода з проточними батареями з коли-небудь підписаних.

"Накопичувачі енергії з тривалим терміном служби, такі як цей залізо-проточний акумулятор, є ключем до збільшення кількості поновлюваних джерел енергії в мережі", - вважає експерт з акумуляторів і доцент машинобудування в Університеті Карнегі-Меллон Венкат Вішванатан.

За інформацією компанії ESS з Орегона(США), проточні акумулятори з використанням заліза, не мають проблем з перехресним забрудненням. З тієї ж причини вони мають безпрецедентний термін служби 15 000-20 000 циклів.

Проточні батареї - це електрохімічні осередки, які накопичують енергію у зовнішніх резервуарах з рідким електролітом, який прокачується через електроди для вилучення електронів. У повністю залізних проточних батареях використовуються електроліти, що складаються з солей заліза.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка