У Словенії створили раду для поетапної відмови від вугілля

У Словенії глави муніципалітетів у вугільних регіонах Словенії-Савіньско-Шалешка і Засав'є вирішили створити Раду мерів для моніторингу поетапної відмови від вугілля і забезпечення справедливого переходу.

Тим часом уряд опублікував Плани дій щодо поетапної відмови від вугілля у двох регіонах, передає balkangreenenergynews.com

Ці документи допоможуть Словенії задіяти Фонд справедливого перехідного періоду.

Рада стежитиме за розвитком подій в процесі справедливого переходу, оскільки тільки при єдиному підході і сильній підтримці держави перехід може бути справедливим, заявили в муніципалітеті Веленье.

Мери уповноважили агентства з розвитку підготувати пропозицію про справедливі рамках управління переходом.

Міністерство інфраструктури опублікувало Плани дій для регіонів у перехідний період. Документи були розроблені консалтинговою компанією "Делойт" у співпраці з регіональними та національними зацікавленими сторонами, йдеться у повідомленні Міністерства.

Вони були підготовлені у рамках проекту технічної допомоги Європейської Комісії, який включає підготовку національної стратегії. Плани дій були розроблені відповідно до проекту Національної стратегії поетапної відмови від вугілля та реструктуризації вугільних регіонів.

Вони є основою для подальшого обговорення та підготовки регіональних планів, які будуть розроблені урядовим управлінням з питань розвитку та європейської політики згуртування. «Регіональні плани будуть направлені в Європейську комісію в якості додатків до оперативного плану, який стане основою для залучення коштів з Фонду справедливого переходу, - заявили у міністерстві. - Однак це стане можливим тільки після того, як буде встановлено рік поетапної відмови від вугілля».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка