У Європі побудували одну з найбільших систем зберігання енергії

У Великобританії підключили до мережі систему зберігання енергії потужністю 100 МВт і ємністю 100 МВт-год.

Проект "Minety" реалізувала китайська компанія Sungrow, світовий виробник інверторів для відновлюваних джерел енергії, передає pv-magazine.de

У майбутньому система зберігання енергії буде надавати послуги з регулювання частоти мережі, а також максимізувати використання поновлюваних джерел енергії.

У результаті короткочасного падіння частоти мережі близько двох років тому на острові відбулося великомасштабне відключення електроенергії. Після цього влада віддали пріоритет будівництву великих сховищ, щоб запобігти повторенню інциденту. Примітно, що використання деяких великих накопичувачів, встановлених у той час, допомогло запобігти повному збою.

Будівництво великого сховища «Minety» почалося наприкінці 2019 року. Для об’єкту Sungrow постачав нікель-марганцево-кобальтові(NMC) та літій-фосфатні(LFP) акумулятори з високою інтеграцією. За даними компанії, це дозволило скоротити простір, скоротити час введення в експлуатацію, а також знизити витрати на систему на 5%.

Нова потужна система зберігання «зеленої» електроенергії відповідає останній британській вимозі Британії з регулювання частоти, так званому «динамічному обмеженню». При цьому установки повинні реагувати на інструкції з продуктивності мережі протягом однієї секунди. Лише близько 30% великих сховищ у Великобританії були оснащені цією функцією.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка