Україна та ЄС підписали меморандум про партнерство у сфері акумуляторів

Україна та ЄС підписали меморандум про взаєморозуміння щодо партнерства у сфері критичної сировини та батарей.

Документ підписали прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович у ході конференції високого рівня "Стратегічне партнерство між ЄС та України у сфері критичної сировини та батарей " у Києві 13 липня, передає interfax.com.ua

"Ми починаємо друге після енергетичного партнерство України з ЄС у сировинній сфері шляхом укладення Меморандуму, до якого додається Дорожня карта, – зауважив Денис Шмигаль. - Також домовилися про більш амбітну секторальну інтеграцію з ЄС: у рамках реалізації оновленої промислової стратегії ЄС, плану дій Єврокомісії щодо критично важливої сировини і ряду інших документів Україна може стати важливим елементом Європейського економічного простору".

За словами прем'єр-міністра України, конкретні дії будуть напрацьовані до осені. «Це будуть конкретні кроки по кожному напрямку сировини, батарей, співпраці з інвесторами, укладення дво - або багатосторонніх угод", - уточнив Денис Шмигаль. - Ефективне управління надрами і природними ресурсами дозволить у найближчі десять років додати до ВВП України понад 400 млрд євро».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка