Українські домогосподарства отримали від держави на енергоефективні заходи 3,5 млрд гривень

В Україні понад 870 тисяч домогосподарств отримали допомогу від держави на енергоефективні заходи у розмірі майже 3,5 млрд гривень.

Як заявила заступниця міністра енергетики Юлія Підкоморна, такі результати Державної програми з енергоефективності за 7 років, передає saee.gov.ua

«Впровадження заходів з енергоефективності – це важливий етап підготовки до опалювального сезону: це може бути утеплення будинку, заміна вікон чи паливних котлів або ж модернізація систем водо- та теплопостачання, - зазначила вона. - Як показує досвід, домогосподарства, які підійшли комплексно до заходів енергоефективності, заощаджують до 40% на оплаті за енергоресурси».

Завдяки ухваленому в жовтні Закону про енергоефективність з наступного бюджетного року у проекті Держбюджету щорічно мають передбачатися видатки на програми з енергоефективності у розмірі не менше 1% видаткової частини бюджету, а це приблизно 14,5 мільярдів гривень.

Ще одне нововведення Закону – новий формат платіжки за комунальні послуги. Вона міститиме детальну інформацію про споживання енергії та порівняння поточних показників з минулорічними. Кожен зможе проаналізувати ефективність власного використання енергоресурсів та скористатися доступними програмами якості послуг з постачання природного газу та електричної енергії.

«Головна мета енергоефективності – це не лише збереження та раціональне використання наших енергоресурсів, це і комфортні умови життя для кожного українця», – наголосила Юлія Підкоморна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка