Україну закликали затвердити до кінця липня другий національно визначений внесок у боротьбу зі зміною клімату

До кінця липня Україну закликали затвердити амбітний другий національно певний внесок у боротьбу зі зміною клімату у рамках підготовки до COP26(Конференція ООН з питань зміни клімату в Глазго в листопаді 2021 року).

Про це заявили посли країн "Великої сімки"(G7) на зустрічі з міністром енергетики України Германом Галущенко 10 червня, передає interfax.com.ua

В офіційній зустрічі в четвер взяли участь Ніколас Геррокс( Великобританія), Лариса Галадза (Канада), Крістіна Квін (США), Етьєн де Понсен (Франція), Казуя Оцука (Японія) і Матті Маасікас (ЄС).

Дипломати зустрілися з міністром, щоб обговорити його плани щодо реформ енергетичного сектора, зміцнення енергетичної безпеки, а також стабілізації та посилення використання відновлюваної енергії.

Посли підкреслили важливість належного корпоративного управління як передумови конкурентного, лібералізованого енергоринку.

У свою чергу Герман Галущенко представив керівництву дипломатичних місій країн G7 і представництва Європейського Союзу стратегічні пріоритети діяльності Міненерго України.

За інформацією прес-служби Міністерства, серед ключових завдань Герман Галущенко назвав реорганізацію ринку електроенергії, реалізацію Європейського зеленого курсу, інтеграцію української енергетичної системи в європейську мережу (ENTSO-E), реструктуризацію вугільної галузі як одного з важливих інструментів декарбонізації української енергетики, інші кроки з посилення енергетичної безпеки країни.

"Учасники зустрічі високо оцінили зазначені стратегічні напрямки роботи Міністерства, - йдеться у повідомленні. - Сторони домовилися про продовження плідного діалогу та подальшої співпраці".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка