«Укргідроенерго» отримало $211 млн. кредиту на встановлення СЕС та систем акумулювання енергії

Міжнародний банк реконструкції та розвитку і Фонд чистих технологій нададуть ПрАТ «Укргідроенерго» позикові кошти на $ 177 млн ​​і $ 34 млн відповідно на установку систем накопичення енергії (energy storage) і СЕС, повідомляє Енергореформа.

Відповідні угоди підписали 13 вересня в Кабінеті міністрів генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота та регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

«Укргідроенерго» також отримало грант в розмірі $ 1 млн на впровадження проекту. Кредитні кошти будуть надані в рамках реалізації проекту «Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі» (установка гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго").

«Фінансування надається на установку 197 систем накопичення енергії в поєднанні з сонячними батареями на гідроелектростанціях «Укргідроенерго », зокрема Київської ГАЕС, Канівської ГЕС, Кременчуцької ГЕС, Середньодніпровської ГЕС і Дністровської ГЕС», - відзначили в компанії.

Загальна потужність систем накопичення на п'яти ГЕС повинна скласти орієнтовно 212 МВт, фотоелектричних установок – 64 МВт.

«Укргідроенерго» планує реалізувати проект до 2024 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка