Уряд Канади інвестує $33 млн. у комерційну геотермальну станцію на озері

Канадський уряд зобов'язався інвестувати близько 32,5 млн. доларів США у проект геотермальної станції в провінції Британська Колумбія, що перебуває у власності та керується корінними жителями. Станція матиме потужність до 15 МВт, пише Renewables.now.

Проект передбачає будівництво геотермальної установки на газовому родовищі озера Кларк, яка використовуватиме наявні геотермальні ресурси у водоймі. Виробнича потужність станції коливатиметься між 7 МВт та 15 МВт.

У рамках проекту планують створити одну з перших комерційних геотермальних станцій у Канаді, що витіснить видобуток викопного палива в північно-східних частинах провінції. Раніше урядова установа виділила 1 мільйон канадських доларів на оцінку ресурсів.

Після завершення будівництва геотермальна електростанція зможе забезпечувати електроенергією до 14 000 будинків, при цьому генерація відновлюваної енергії, як очікується, компенсує 25 000 тонн викидів вуглекислого газу на рік. Хоча доходи від проекту в основному буде приносити виробництво електроенергії, додатковий дохід може бути отриманий від продажу надлишку тепла. «Геотермальна енергія допоможе північним та віддаленим громадам використовувати менше дизельного палива та більше нової чистої енергетичної технології. Так ми досягнемо нульових викидів», - сказав міністр природних ресурсів Канади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка