В Іспанії почали виробляти біогаз з відходів апельсинів

Влада іспанського міста Севілья вирішила переробляти відходи гіркого апельсина, який росте на вулицях, на біогаз. Зазначається, що цитрусові дуже ефективні при створенні біогазу для виробництва електроенергії, повідомляє Главком.

У Севільї росте близько 45 тисяч цитрусових дерев. З кожного можна зібрати близько 130 кг апельсинів. Після дозрівання ці фрукти зазвичай потрапляють на звалище, тому міська рада прийняла рішення використовувати їх як джерело біогазу для отримання енергії.

Експерти компанії Emasesa представили пілотний проект, який передбачає використання біопалива для живлення електрикою очисних станцій і об'єктів водопостачання. Установка вичавлює сік і очищує отриману рідину від м'якоті і шкірки.

«Це інноваційний досвід, який дозволяє використовувати цінну органічну речовину. Йдеться про нововведення для очисних установок, які є великими споживачами енергії», – заявив фахівець компанії Emasesa Енріке Вакерісо. Експерт також зазначив, що фрукти, які через вплив міських забруднень не стали використовувати навіть для виробництва джемів, в кінцевому підсумку стануть інструментом для зниження забруднень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка