В Італії збудують гігафабрику з випуску акумуляторів вартістю €4 млрд.

Італійський стартап Italvolt хоче побудувати в країні завод з виробництва акумуляторів для електромобілі вартістю 4 мільярди євро. Нині визначається майданчик для проекту, а початкова потужність заводу має становити 45 ГВт-год, пише PV-magazine.

Очікується, що перша фаза проекту буде завершена до кінця 2024 року. За архітектурний дизайн нової гігафабрики відповідатиме компанія Pininfarina, тоді як італійська компанія з автоматизації промисловості Comau забезпечить виробниче обладнання та відповідатиме за створення науково-дослідної лабораторії.

Після побудови завод буде найбільшим у своєму роді в Європі та 12-м за величиною у всьому світі. На сьогодні в Європі є щонайменше три подібні гігафабрики на різних стадіях розвитку: одна, що будується американським виробником електромобілів Tesla у Берліні, Німеччина; ще одна запланована французьким виробником акумуляторних елементів Verkor у Родезі, приблизно за 150 км на північний схід від Тулузи, та плани Northvolt щодо виробництва на заводах у Швеції та Німеччині.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка