В Канаді запрацювала пілотна установка з виробництва геотермальної енергії

Канадська компанія з розвідки нафти та газу Parex Resources Inc запустила пілотну установку з виробництва геотермальної енергії у департаменті Касанаре, Колумбія. Станція знаходиться поряд з Національним університетом Колумбії та Міністерством гірничодобувної промисловості та енергетики, повідомляє Renewables.now.

Ця система є першою у своєму роді в країні і буде виробляти вуглеводні та електрику з геотермальних ресурсів на полі Маракас. В окремій заяві іспанська компанія Expander Tech SL заявила, що поставила дві спеціальні машини з органічного циклу Rankine (ORC) для виробництва електроенергії в рамках ініціативи.

Пілотна установка буде генерувати до 72000 кВт-год електричної енергії, приблизно стільки 480 сімей споживатиме протягом одного місяця.

Через природні особливості Колумбії – вона розташована в Тихоокеанському вогняному кільці – країна має умови для розробки геотермальних ресурсів близько 138,60 екзаджоулів та 1170,20 МВт електроенергії, підкреслило міністерство, посилаючись на дані колумбійської Геологічної служби.

Parex працює над подібним проектом на полі Румба, а також побудує сонячну електростанцію потужністю 3 МВт в Касанаре.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка