В Колумбії лісове господарство наполовину перейшло на сонячну електроенергію

У місті Рестрепо (Колумбія) лісове господарство встановило сонячні панелі для енергозабезпечення розсадника, а також ентомологічних і фітопатологічних лабораторій.

Проект реалізує група Smurfit Kappa, передає publishernews

Фотоелектричну систему Solar One розробила компанія Celsia - постачальник електроенергії на основі відновлюваних джерел. 168 сонячних панелей, що входять до складу системи, виробляють 78 000 кВт*год електроенергії на рік, дозволяючи зменшити щорічний обсяг викидів CO₂ на 29,7 тонни.

Сонячні панелі зможуть на 50% забезпечити електроенергією розсадник, який щорічно вирощує до 8 млн саджанців сосни і евкаліпта, які згодом висаджуються в якості лісонасаджень Smurfit Kappa по всьому андському регіону Колумбії, а також використовуються в рамках проектів з лісовідновлення.

Разом з лісовим розсадником, перевагами фотоелектричної установки зможуть також скористатися ентомологічні та фітопатологічні лабораторії при реалізації програм з виявлення та вивчення шкідників і хвороб, що становлять потенційну загрозу для лісу. Програми боротьби з шкідниками реалізуються з повагою до природи і з застосуванням органічних методів.

«Використання екологічно чистої поновлюваної енергії – невід'ємна складова нашої стратегії щодо скорочення викидів CO₂, і нам вдалося домогтися істотних успіхів у цій царині завдяки використанню біопалива для автономної генерації енергії на нашому заводі Yumbo і природного газу в переважній частці наших робочих процесів, а також абсорбції CO₂ з атмосфери в місцях наших лісопосадок, - сказав генеральний директор Smurfit Kappa Colombia Альваро Энао (Alvaro Henao). - Це нове досягнення надихає і мотивує нас продовжувати рухатися до екологічно стійкого майбутнього, беручи безпосередню участь у цьому процесі».

Колумбійський підрозділ лісового господарства Smurfit Kappa є визнаним центром передових технологій як на національному, так і міжнародному рівні завдяки багатому досвіду в галузі сталого розвитку, а також збереження і підтримки біологічного різноманіття.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: