В Україні виділять 20,2 млн гривень для ведення судових процесів щодо заборгованості за «зеленим» тарифом

В Україні планують збільшити частину видатків кошторису держпідприємства «Гарантований покупець» на 2021 рік на 20,15 млн гривень для обслуговування судових процесів.

Відповідний проект постанови Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг планує розглянути на засіданні 30 червня, передає expro.com.ua

«Необхідно збільшити видатки у червні поточного року за статтею кошторису «Судовий збір та обслуговування судових процесів» на суму 20 154,9 тисяч гривень, – йдеться в обґрунтуванні до постанови. - У провадженні господарських судів перебуває 122 справи заборгованості «Гарантованого покупця» перед виробниками з ВДЕ за «зеленим» тарифом».».

Як зазначено в документі, станом на 22 червня винесено 37 постанов апеляційним судом, якими залишено попередні рішення господарського суду без змін.

Також, постановою пропонується зменшити статтю кошторису «Послуги на ринку електроенергії» у червні на суму 2 млн гривень, а у вересні та жовтні збільшити на 1 млн гривень у місяць.

За умови прийняття змін до кошторису, витрати на обслуговування судів держпідприємства за січень-червень складатимуть 43,1 млн гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка