Витрати "Гарпоку" на судові процеси з ВДЕ-генерацією з початку року зросли у 7 разів

З січня по червень 2021 року витрати державного підприємства "Гарантований покупець" на суди збільшилися більш ніж у сім разів – з 6 млн до 43,118 млн гривень.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг внесла зміни до кошторису "ГарПока", затвердженого постановою №2493 від 16 грудня 2020 року, на засіданні 29 червня, передає Енергореформа

Зокрема, регулятор прийняв рішення встановити витрати ДП "Гарантований покупець" на обслуговування судових процесів на червень у розмірі 20,15 млн гривень. Спочатку витрати на червень не планувалися.

Таким чином, з початку року витрати "Гарпоку" на суди збільшилися з 6 млн грн при первинному затвердженні кошторису у кінці 2019 року до 43,118 млн гривень після рішення НКРЕКП.

Загальна витратна частина кошторису "ГарПока" за півроку зросла до 292,45 млн грн з 270 млн грн, затверджених спочатку.

Внесення змін до кошторису обґрунтовується необхідністю "ГарПока" відстоювати свої інтереси у судах за позовами виробників "зеленої" електроенергії.

За даними підприємства, викладеними у його листі до регулятора від 22 червня, у провадженні господарських судів перебуває 122 справи за позовами виробників електроенергії за "зеленим" тарифом щодо стягнення боргів та штрафних санкцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка