В Японії представили твердотільний акумулятор з високою ємністю для промисловості і космонавтики

Японська компанія Hytachi представила твердотільний акумулятор на виставці в Токіо. Новинка забезпечує в сім разів більшу ємність в порівнянні з іншими моделями: 1000 мА*год. Діапазон робочих температур акумулятора: від -40 до 100 С. Незабаром на новий акумулятор чекають випробування в сфері промислового обладнання та космонавтики, передає Хайтек.

Твердотільні акумулятори продовжують притягувати увагу дослідників через потенційно високу продуктивність і безпеку, які не можуть забезпечити сучасні літій-іонні варіанти на рідкому електроліті. Низка компаній випускають твердотільні акумулятори, але в невеликому обсязі через високу собівартість і обмежену місткість. Hitachi планує подвоїти ємність своїх акумуляторів до 2025 року і вже почала випуск дослідних зразків.

2.jpg

У лютому компанія оголосила про угоду з Японським аерокосмічним агентством про проведення спільного випробування батареї в космосі. Акумулятор Hitachi буде живити камеру модуля Kibo на МКС. Випробування триватимуть шість місяців. Однак незважаючи на те, що 1000 мА * год – дійсно один з найвищих показників ємності серед твердотільних акумуляторів, літій-іонна батарея в смартфоні все ще забезпечує в 4-5 разів більшу ємність. Все залежить від сфери застосування і твердотільним акумуляторам ще слід пройти довгий шлях до досягнення сучасних стандартів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка