В італійській Ломбардії виділяють €20 млн. субсидій на домашні сонячні електростанції

Департамент навколишнього середовища, енергетики та сталого розвитку Ломбардії – найбагатшого, найдинамічнішого регіону Італії – виділив ще 20 мільйонів євро у вигляді знижок та субсидій на встановлення фотоелектричних станцій та систем акумулювання. Нові кошти додають до 20 мільйонів євро, які були виділені на цю програму у жовтні 2020 року, пише World-energy.

«Початкове виділення 20 мільйонів євро дозволило фінансувати 466 заявок з 921 прийнятих. Завдяки новим коштам будуть профінансовані решта 455 заявок», – йдеться у повідомленні.

Програма відкрита для проектів різного типу - встановлення фотоелектричних систем, пов'язаних із системами зберігання, та розгортання окремих систем зберігання, пов'язаних з існуючими сонячними панелями. Для першої категорії проектів знижки покривають 50% витрат на купівлю та встановлення. Цей відсоток може зрости до 90% для проектів, розроблених невеликими муніципалітетами.

Друга категорія знижок покриє 100% витрат на проект, при цьому 50% затвердженої знижки буде виплачено у 2021 році. Другий транш, що становить 30% від загальної суми, буде виплачений у 2022 році. Решта суми буде виплачена у 2022 році після завершення проекту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка