В італійському селі перетворили закинутий завод на енергетичний комплекс на біомасі, біогазі і сонячній енергії

У сільській комуні Руссі, що на півночі Італії, побудували біоенергетичний комплекс на біомасі, біогазі і сонячній енергії.

Проект Powerbarn реалізувало архітектурне бюро Giovanni Vaccarini Architetti, передає ecotechnica.com.ua

Об'єкт звели на місці закинутого цукрового заводу компанії Eridania. Основна будівля енергетичної фабрики довжиною сто метрів і висотою тридцять метрів має гострі кути. Фасад комплексу складається з великих трикутних панелей з деревини і сталі. Архітектори замінили промислові паркани штучними дюнами з землі, яка залишилася після закладки фундаменту нового комплексу. Тепер вкриті зеленню пагорби згладжують рубані ламані форми будівлі, в якому розташовується біостанція.


Новостворена визначна пам'ятка вписана у природний ландшафт, де на площі 280 000 кв. м була відновлена рослинність і рекультивовані три заболочені луки.

Біоенергетичний комплекс Powerbarn щорічно вироблятиме 222 ГВт*год електроенергії і повністю забезпечуватиме 84 000 домогосподарств. Крім генерації «сонячної» електрики, Powerbarn переробляє деревну стружку і органічні матеріали, які збирають у радіусі 70 кілометрів від станції.


Для біоенергетичного комплексу мають намір також побудувати офісну будівлю, електропідстанцію і зона збору відпрацьованих стоків.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка