Випускниця Королівського коледжу мистецтв Мікаелла Педрос (Micaella Pedros) придумала, як використовувати викинуті пластикові пляшки для поєднання деталей меблів, пише Dezeen.
«Пластикові пляшки всюди навколо нас, тому це дуже доступний матеріал», – говорить дизайнер.
Для майстрування меблів вона використовує теплову гармату. При температурі 300 градусів за Цельсієм нагріваються шматки пластикових пляшок, які можна легко розмістити навколо потрібних дерев’яних деталей.
«Відколи я відкрила потенціал цього способу, то була вражена тим, що його може використати кожен».
За словами дизайнера, міцність з'єднань за допомогою пластику залежить від форми об'єктів, які потрібно поєднати, а також від глибини канавок на деревині. Глибші виступи дозволяють пластику міцніше скріплювати деталі.
Цей процес можна використати для з'єднання обрізків деревини, збільшення довжини дерев’яних шматків, чи навіть поєднання шматків деревини з камінням. Крім того, за допомогою нагрітого пластику можна зафіксувати зламані меблі.
Мікаелла недавно створила майстерню в східній частині Лондона, щоб показати і навчити всіх бажаючих, як працює цей процес.
«Кожна людина щодня стикається із пластиковими пляшками. Це ще один корисний спосіб їх використання, що зменшує відходи і дозволяє майструвати речі».
Ще одна випускниця Королівського коледжу мистецтв – Тесса Сілва-Доусон – також шукає альтернативні способи використання пластику – вона розробляє метод використання коров’ячого молока замість полімерів, отриманих з викопного палива. Обидва проекти були представлені на виставці ShowRCA, яка проходила з 26 червня по 3 липня 2016 року в Королівському коледжі мистецтва в Кенсінгтоні.