Японські вчені навчилися виділяти водень із води в великих обсягах

Група дослідників в Японії безпечно отримала водень високої чистоти з води в безпрецедентно масштабному експерименті з використанням фотокаталітичної речовини, пише УНН.

Група дослідників з Токійського університету, Університету Синсю та інших інститутів намагалася добути водень із води, експлуатуючи на відкритому повітрі масив реакторів сонячних панелей площею 100 квадратних метрів з нанесеною на них фотокаталітичною речовиною. Фотокаталізатор викликає і прискорює розщеплення води на водень і кисень, поглинаючи сонячне світло. Група заявляє, що безпечно відновила понад 70% виробленого водню з чистотою 94%.

За словами вчених, це вперше, коли водень був добутий з води в такому великомасштабному експерименті з використанням масиву панелей розміром 100 квадратних метрів.

Вчені заявляють, що наступним кроком на шляху до практичної реалізації цієї технології стане розробка нової речовини, здатної більш ефективно добувати водень.

Професор Домен Казунарі з Токійського університету вважає, що тепер, коли його група розробила систему інструкцій щодо добування водню, дослідники хочуть якомога швидше застосувати цю технологію на практиці. Це дозволить щоб постачати великі обсяги газу за низькими цінами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка