За рік у Німеччині встановлять 150 тисяч домашніх систем зберігання енергії

У 2021 році у Німеччині буде встановлено 150 000 домашніх систем зберігання електроенергії згенерованої даховими сонячними електростанціями.

Ріст у 42% прогнозує EUPD Research, передає sunnik.com.ua

У першому кварталі 2021 року кількість нових СЕС потужністю до 10 кВт збільшилась з 154 МВт до 215 МВт або на 39% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Найчастіше встановлювались сонячні станції потужністю 7 кВт.

"Підвищення ефективності фотоелектричних установок на квадратний метр площі даху та перехід на електромобілі створює основу для зростання ринку домашніх систем зберігання, - каже д-р Мартін Аммон, виконавчий директор консалтингового будинку EUPD Research Bonner. – Домашні СЕС дозволяють екологічно і економічно задовольняти попит на електроенергію домашніх господарств".

Трохи менше трьох чвертей німецького ринку забезпечують постачальники систем зберігання Sonnen, BYD, E3/DC і SENEC. На четвертому місці знаходиться група постачальників, яка забезпечує 72% ринку.

Розрахунок частки ринку домашнього зберігання енергії у Німеччині включає в себе опитування постачальників, опитування установників і кінцевих клієнтів, а також додаткові дослідження EUPD Research. Припускають, що у постачальників з триступеневими продажами у 2020 році 15 відсотків домашніх систем зберігання енергії знаходяться у процесі продажу або на складі і, отже, ще не встановлені.

У 2020 році у Німеччині встановили 1,1 ГВт сонячних електростанцій потужністю до 10 кВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка