Звичайна вода в колбах може обігрівати будинок

В домашньому інтер'єрі все частіше використовують декоративні резервуари з водою, щоб зберігати тепло, яке виробляється сонцем протягом дня. Основне завдання цього приладу - це виконувати роль буферу під час денних та нічних коливань температури. Зберігаючи надлишок сонячної енергії за допомогою води у резервуарах, можна контролювати температуру повітря в приміщенні.

1.jpg

Сонячні резервуари, розміщенні біля вікна, повернутого на південь, можуть бути не лише цікавою та монументальною прикрасою вашого дому, але також можуть значно скоротити ваші рахунки за опалення. Окрім своєї основної ролі, сонячні трубки можуть служити для зонування (візуального розділення) кімнати. Як ви бачите на картинці, для кращого поглинання сонячного тепла (ККД) та для досягнення бажаного кольору використовуються спеціальні барвники.

Читайте також: Сонячне повітряне обігрівання вигідніше водяного

Найцікавіше те, що для пасивного опалення не потрібні сонячні колектори чи з'єднувальні труби. Ви просто можете взяти кілька прозорих трубок (бажано з полімерних матеріалів, а не скла), заповнити їх водою і поставити біля вікна, де вони будуть отримувати максимальну кількість сонячного світла. І таким чином зможуть поглинати і зберігати енергію сонця, щоб наповнити кімнату теплом. Відразу після встановлення система буде працювати сама по собі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка