Євродепутати закликали Верховну Раду ухвалити законопроєкти 4167, 3091 та 4461 до канікул

Євродепутати Віола фон Крамон, Андріус Кубіліус та Міхаель Галлер звернулися до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, наголошуючи на важливості екологічного аспекту Євроінтеграції України та закликаючи ухвалити необхідні законопроєкти. Відповідний лист опублікувала у твіттері співголова парламентського комітету Асоціації Україна-ЄС Віола фон Крамон.

“Особливо актуальними є закони, що підпадають під Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. У зв’язку з цим виділяються такі законопроєкти: №4167 “Про запобігання, зменшення та контроль забруднення, яке виникає внаслідок промислової діяльності”, №3091 «Про державний екологічний контроль» та №4461 “Про Смарагдову мережу ”. Ви, звичайно, погодитесь, що жителі України заслуговують дихати однаковим чистим повітрям і жити за тими самими стандартами екологічної безпеки, якими користуються решта мешканців в країнах  ЄС. Особливо, коли середня тривалість життя в Україні все ще значно нижча від тривалості життя в ЄС. 

Беручи до уваги найкращі інтереси вашої країни, ми нагадуємо вам, що відсутність прогресу у впровадженні ключового екологічного законодавства, особливо того, що стосується зменшення промислового забруднення, контролю навколишнього середовища та захисту біорізноманіття, може створити достойні перешкоди для подальшої інтеграції України до ЄС.

Ми впевнені, що, використовуючи ваш мандат та інструменти, які є у вашому розпорядженні, ви зможете сприяти законодавчому процесу та переконатися, що члени Верховної Ради зможуть проголосувати за вищезазначені законодавчі ініціативи до літніх канікул Верховної Ради України.

Україна є ключовим стратегічним партнером у наших зусиллях щодо декарбонізації європейської економіки до 2050 року за Європейським зеленим курсом. Для розвитку цієї співпраці вирішальне значення має здійснення ключових екологічних реформ".

- йдеться у зверненні Євродепутатів.

Нагадаємо, депутати Криворізької та Маріупольської міських рад раніше направили звернення до спікера Верховної Ради, керівників комітетів Верховної Ради та всіх народних депутатів України з проханням підтримати у сесійній залі проєкти законів №4167 «Про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності» та №3091 «Про державний екологічний контроль» та розпочати впровадження системних реформ в сфері охорони довкілля.

В червні екоактивісти та представники громадських екологічних організацій під час урядового форуму «Ukraine-30: Екологія» закликали президента України Володимира Зеленського та правлячу партію “Слуга Народу” невідкладно ухвалити екологічні законопроєкти, наголошуючи на їх важливості для євроінтеграції України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка