Єврокомісія створить промислові партнерства, які зберуть 22 млрд євро на вирішення проблем клімату

У Євросоюзі створять 11 нових промислових партнерств із загальним обсягом фінансування близько 22 млрд євро для збільшення інвестицій у дослідження, інновації та подолання проблем, пов'язаних з кліматом.

З такою пропозицією виступила Європейська комісія, передає interfax.com.ua

"11 партнерств, які сьогодні запропонувала створити комісія і галузі, мобілізують значні ресурси, це близько 22 млрд євро для спільної розробки надійного штучного інтелекту, збору даних і підбору робототехніки, а також багатьох інших технологічних інструментів для досягнення наших екологічних і кліматичних цілей, для більш чистого і здорового майбутнього», – заявила віце-президент ЄК Маргрет Вестагер.

Зокрема, з’явиться Європейське партнерство відкритої наукової хмари; Європейське партнерство у сфері штучного інтелекту, даних і робототехніки; Європейське партнерство з фотоніці (світлові технології); Європейське партнерство з виробництва низьковуглецевої сталі; Європейське партнерство Made in Europe; Європейське партнерство Processes4Planet; Європейське партнерство орієнтованих на людей стійких зон забудови (Built4People); Європейське партнерство автомобільного транспорту з нульовим рівнем викидів (2Zero); Європейське партнерство з об'єднаної, спільної та автоматизованої мобільності; Європейське партнерство з акумуляторних батарей: на шляху до конкурентоспроможної європейської виробничо-збутової ланцюжку промислових акумуляторів; Європейське партнерство водного транспорту з нульовими викидами».

"Завдяки новим партнерствам Європа виходить на передній план у сфері глобальних технологічних розробок, нарощуючи ключові виробничі потужності і прискорюючи як "зелені", так і цифрові трансформації, – повідомив єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон. - Це допоможе вивести Європу на шлях кліматичної нейтральності до 2050 року і циркулярної економіки".

Вищевказані партнерства між Єврокомісією і бізнесом будуть офіційно запущені з підписанням 23 червня відповідного Меморандуму про взаєморозуміння.

Партнерства діятимуть до 2030 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка