Європарламент закликає Україну модернізувати електростанції до євростандартів охорони довкілля і безпеки

Європейський парламент закликає Україну модернізувати існуючі електростанції до відповідності суворим європейським стандартам охорони навколишнього середовища і безпеки.

Про це йдеться у Резолюції про імплементацію Угоди про асоціацію ЄС з Україною від 11 лютого 2021 року, передає expro.com.ua

«Україні необхідно терміново завершити модернізацію атомних електростанцій і розслідувати затримки у цих процесах, зокрема, при модернізації Запорізької АЕС», - йдеться у документі.

Європарламент також засмучує, що у секторі виробництва електроенергії з відновлюваних джерел, Україна ще не виконує свої зобов'язання перед інвесторами і що існують затримки з виплатами виробникам електроенергії з відновлюваних джерел, що загрожує подальшому розвитку галузі.

«Новий оптовий ринок електроенергії, який почав роботу в Україні у липні 2019 року, все ще є неконкурентоспроможним за стандартами ЄС, - йдеться у резолюції. - Наполегливо закликаємо Україну завершити реформу і підвищити рівень дотримання законодавства ЄС, перш за все за рахунок посилення незалежності «Укренерго» та уникнення перехресного субсидування».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка